Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu
ads
Videolar açılmıyorsa yandex dns ayarlarını girin;
77.88.8.8
77.88.8.1
Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu,nil rüzgar oldu,molped reklamında ki kız erkek oldu,erkek olan kadın oyuncu,nil erkoçlar,cinsiyet değiştiren oyuncu Emret komutanım da...
Sitene ekle

Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu,nil rüzgar oldu,molped reklamında ki kız erkek oldu,erkek olan kadın oyuncu,nil erkoçlar,cinsiyet değiştiren oyuncu

Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu,nil rüzgar oldu,molped reklamında ki kız erkek oldu,erkek olan kadın oyuncu,nil erkoçlar,cinsiyet değiştiren oyuncu

emret komutanim da oynayan kiz nil erkek oldu Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu

Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu

Emret komutanım dizisinden tanıdığımız nil erkoçlar dizi de ki lakabı foto olan oyuncu geçtiğimiz günler de cinsiyet değiştirdiği haberlere yansıdı. Ailesinden büyük tepki gören nil yurt dışına yerleşeceği söylendi.

Nil erkoçlar bir çok dizi de reklam filminde yer almış bir oyuncu ve şuan adını rüzgar olarak değiştirdi ve geçirdiği ameliyat sonrasında hayatına erkek olarak devam edecek. Bu haber bir çok kişiyi şaşırtsa da kendisi vermiş olduğu raportaj da “kendimi hiç bir zaman kız olarak görmedim” diyor. Etrafımdakilere de rol yapmak zorunda kaldım diye sözlerine devam ediyor.

Nil rüzgar oldu

Gerçek adı nil erkoçlar, 1986 izmir doğumludur. Son günlerde medya da yer alan haberle gündeme geldi, habere göre nil erkoçlar cinsiyet değiştirip erkek oldu yeni adı rüzgar olan oyuncu, artık oyunculuk kariyerine de son verdi, bir çok yerden teklif alan oyuncu teklifleri reddediyor.

Nil gerçekten cinsiyet değiştirdi mi ?

Cinsiyet değiştirmesi hakkında raportaj yapan oyuncu bunu kendi ağzınla dile getirdi, söylediğine göre hiç bir zaman kendisini bir kız olarak görmüyordu ve bu kararı aldı şuan ki adı rüzgar olan oyuncunun yeni fotografları bir çok medya kanalında yayınlandı.

Nil rüzgar askere gidecek mi ?

Akıllara gelen ilk sorulardan biri de askere gidip gitmeyeceği oldu artık hayatına erkek olarak devam edecek, peki askere gidecek mi?

işte o sorunun cevabını da askeri hukuk uzmanı yanıtladı ;
Şahış nufusa erkek olarak kayıt edildiğinde askerlik şubesi tarafından çağırılır, yoklama sonrasında doktora gönderilir burada askere elverişli raporu verilirse askere gönderilir.
Fakat uygun olmadığını sonradan erkek olduğunu söylerse doktor uygun değildir raporu verir yada askeri hasteneye sevk edilir.
Askeri hastanede sağlık kurulu askere elverişlidir raporu verirse askere gitmek zorundadır, çürüğe ayırırsa gitmek zorunda değildir.

Erkek olan Rüzgar ‘ın resimleri

nil erkek oldu Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu

nil erkek oldu

nil ruzgar oldu 1 Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu

nil rüzgar oldu

erkek olan kiz Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu

erkek olan kız

cinsiyet degistirdi Emret komutanım da oynayan kız nil erkek oldu

cinsiyet değiştirdi

Yorum yazın,sesinizi dünyaya duyurun !

ads