kar tatili olan iller açıklandı
ads

kar tatili olan iller açıklandı,hangi okullar tatil,kar tatili nerelerde var aralık 2012,istanbul,ankara,samsun,bursa,izmir,baıkesir,diyarbakır,adana,kayseri

kar tatili olan iller nereler ?,hangi okullar tatil,kar tatili nerelerde var aralık 2012,istanbul,ankara,samsun,bursa,izmir,baıkesir,diyarbakır,adana,kayseri

kar tatili olan iller belli oldu


kar tatili olan iller aciklandi kar tatili olan iller açıklandı

kar tatili olan iller açıklandı


Türkiye de ilk ve orta öğretim okullarında eğitim-öğretime kar yağmasıyla birlikte ara verildi.Eğitim öğretime ara verilen kar tatili olan iller ve okullar belli oldu.

Üniversitelere Kar Tatili

Yoğun kar yağışı nedeni ile Işık Üniversitesi Şile ve Nişantaşı Üniversitesi ve Maslak kampüsleri ile Şişli Meslek Yüksek okullarında Cuma günü eğitime bir günlük kar tatili verildiği açıklandı.

İstanbul’da Okullara 1 Gün Kar Tatili

Şiddetli kar yağışı sebebiyle 21 Aralık 2012 Cuma günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiğini bildirdi.

Hakkari’de kar yağışı: Okullar 2 gün tatil edildi

Etkili kar yağışının kedini göstermesinle birlikte kar tatili 2 gün olarak belirlendi hakkari de perşembe ve cuma günleri olmak üzere öğrenciler okula gitmeyecekler.

Erzurum Karayazı Okullar 1 Gün Tatil Edildi

Erzurum’un karayazı ilçesinde sağanak yağan kar nedeniyle okullar 1 gün süreyle kar tatiline gitti,yarın kar tatili olup olmıyacağı ise bildirilecek.

Adıyaman’da okullara 1 gün tatil verildi

Adıyaman da perşembe günü okullar tatildi ve valiliğin yapmış olduğu açıklamaya göre cuma günü de okullar tatil edildi.

Tekirdağ’da hayrabolu 1 gün kar tatili

Tekirdağ da ise Hayrabolu ilçesindeki köy okullarında kar nedeniyle eğitime bi günlük süre ile ara verdildiği açıklandı.

Kars’ta Okullar için 1 Gün Kar Tatili

Kars ta yağan yoğun kar yağışı sebebiyle okullar pazartesine kadar kar tatili verildiği açıklandı.

Yorum yazın,sesinizi dünyaya duyurun !

ads